Menu
Nr ogłoszenia:
93775
/
8 lipca

DEKORATOR - TAPECIARZ - SPRAYER- 17 lat doświadczenia.

Budownictwo i Remonty
Preferowana lokalizacja: Londyn, se10 5ds
Znajomość języka angielskiego: Podstawowy
Doświadczenie: 5 lat i więcej
Dostepność do pracy w ciągu: Natychmiast

Treść ogłoszenia


Witam. Mam na imię Radek, 46 lat, doświadczenia nabierałem  w polskich,jak i angielskich firmach przez 16 lat. Nie palę, alkohol nie stanowi problemu. Posiadam NIN,UTR,konto.Od 10 lat pracuję na cene, radze sobie z najwiekszymi nawet projektami. Tapetuję na wysoki standard każdy rodezaj tapet, w miarę możliwości używam pistoletow do sprejowania i wodnych lakierow o roznej skali polysku (kazdy kolor!). Meble,drzwi,schody,ale takze okna uzyskuja niesamowity efekt! Maluję każdym rodzajem farb (lakiery,farby wodne, olejne i emulsje). Jestem odpowiedzialny,więc pilnuje terminu,czystości i gwarantuje szybką i doskonałą pracę w zależności od zalecanego standardu. Dysponuję wysokiej jakości narzędziami (drabiny,odkurzacze,sandery,szlifierki do scian,agregaty do malowania i lakierowania,wkrętarki,itp.). Szukam solidnej firmy i liczę na długą współpracę. 07938203970

Keywords


DEKORATOR - TAPECIARZ - SPRAYER- 16 lat doswiadczenia
Reklama

Kontakt


Radek Bakowski
+44 7938203Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(-)6
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/8Aplikując o pracę nie należy podawać swoich danych bankowych czy wysyłać pieniędzy/kaucji.

2/8Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/8Pod żadnym pozorem nie podawaj "kodów autoryzacyjnych" ani innych informacji przesłanych do Ciebie smsem.

4/8Sprawdź wiarygodność pracodawcy np. ile lat firma istnieje na rynku, czy jest zarejestrowana w Company House.

5/8Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

6/8Nie pobieraj formularzy/aplikacji z płatnych serwisów.

7/8Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

8/8Nie działaj pod presją, w pośpiechu, w obawie, że możesz przegapić jakąś szansę. Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama