Pracę oferują

£10—£50na godzinę

praca w sklepie full time

Sprzedaż, Obsługa klienta

Streatham > Londyn Pd.-Zach. SW16 1HT

Nr ogłoszenia: 1296177
Odświeżono 23 czerwca
Treść ogłoszenia

Poszukujemy osób do pracy w polskim sklepie Bartek Express.

Wymagania:

  • posiadanie pozwolenia na pracę w uk
  • znajomość j.angielskiego na poziomie komuniaktywnym
  • wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie i chęci do pracy
  • sumienność i uczciwość
  • umiejętność sprawnej oraganizacji pracy oraz dokładność

Główne obowiązki:

  • miła obsługa klienta
  • obsługa kasy, maszyny do krojenia
  • wykładanie towaru, rokładanie dostaw
  • dbałość o porządek i estetykę miejsca pracy

Zapewniamy:

  • trening
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na początek 12£/h
  • rabat pracowniczy
  • płatny urlop

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na nasz adres e–mail: office@bartekexpress.co.uk

Lokalizacja

Streatham > <span>Londyn Pd.-Zach.</span> <span>SW16 1HT</span>
Kontakt

Bartek Express

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!