Pracę oferują

£380—£450na tydzień

Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Anglia

Pomoc domowa, AuPair, Sprzątanie

South West England > LDN

Nr ogłoszenia: 901304
Numer referencyjny: live in care
Odświeżono 19 grudnia 2014

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii oraz współpracuję jedynie z najlepszymi firmami z branży.  Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.

Zadania: Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego. Asystowanie w czynnościach dnia codziennego, higiena osobista, karmienie, ubieranie, przygotowywanie posiłków. Tygodniowe szkolenie. Po zakończeniu szkolenia, opiekunka rozpoczyna pracę w domu podopiecznego.

Wymagania:

 - ważny paszport

 - dobra znajomość języka angielskiego - koniecznie!

 - wcześniejsze doświadczenie w pracy jako opiekunka – mile widziane,

 - umiejętność gotowania, przygotowywania posiłków,

 - bardzo dobre zrozumienie roli opiekunki

Oferujemy:

- stawkę: 400 GBP – 420 GBP tygodniowo, ( w zależnosci od doświadczenia)

 - praca w systemie 4 do 6 tygodni a następnie 1 do 2 tygodni przerwy, ewentualnie jeśli pracownik preferuje pracę w systemie 8 tygodni, następnie dłuższa przerwa, jest też taka możliwość

Aby aplikować należy wysłać CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule live-in care.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt

Cekal
Tomek Czekala

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!