Linki Sponsorowane
Pracę oferują

do£8.50na rok

Magazynier – picker

Produkcja, Magazyny

Wembley > Londyn Pn.-Zach. NW100TG

Nr ogłoszenia: 1229143
Odświeżono 22 sierpnia 2019
Treść ogłoszenia

Jesteś osobą młodą, ambitną, pełną energii. Chcesz się zmierzyć z nowymi wyzwaniami?

Oferujemy Ci pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu.

FM Cosmetics UK poszukuje osoby na stanowisko Magazynier – picker

Miejsce pracy: NW100TG Laxcon Close Drury Way

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • przyjmowanie dostaw towaru;
  • wykładanie towaru na półki;

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (odczytywanie etykiet);
  • pracowitość;
  • samodzielność;
  • dobra organizacja pracy;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność;
  • punktualność;
  • uczciwe podejście do pracy.
  • wymagany NIN

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe miesięczne: £8.50/h brutto;
  • umowa o prace, w godzinach 07:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku z opcją wydłużania godzin;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem proszone są o przesłanie CV z dopiskiem nazwy stanowiska na adres e-mail: cv@fmcosmetics.co.uk

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kontakt

FM Cosmetics UK
Hanna

Numer telefon wg wzoru nr kierunkowy kraju nr telefonu, np.: +44 7123456789 lub +48 221234567
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!
Anty spam!
Nie życzę sobie przysyłania na mój adres żadnych informacji o usługach ani innych ofert o charakterze komercyjnym.

Filtruj