Linki Sponsorowane
Pracę oferują

£75—£85na godzinę

Pomocnik Elektryka / Instalator

Budownictwo i Remonty

Londyn > Londyn LDN

Nr ogłoszenia: 1160192
Treść ogłoszenia

Firma Werner and Werner Ltd ma ustabilizowaną pozycję na rynku budowlanym w Londynie, naszym stałym źródłem klientów jest rekomendacja poprzez zaprzyjaźnione biura architektoniczne. Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych dla osób oraz firm skupiając się na średniej wielkości projektach (extensions, lofts, refurbishments, office & shop fit outs).

Chcesz nauczyc sie czegos nowego? Masz juz troche doswiadczenia z instalacjami elektrycznymi?To praca dla Ciebie!!

Wykonujemy projekty o wysokim standardzie wykończenia.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Pomocnik Elektryka / Instalator

Obowiązki:

- instalacje od podstaw oraz poprawki do istniejacych instalacji

- montaz fusebardow

- 2nd fix

- CAT6/Ethernet

- TV

- Instalacje domowe systemow przeciwpozarowych

Oczekiwania:

- doswiadczenie na podobnym stanowisku

- samodzielność, dobra organizacja pracy

- sumienność, staranność i dokladność

- entuzjazm do pracy

- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- umiejetnosc czytania planow elektrycznych ze zrozumieniem

Oferujemy:

- pracę stabilną, prowadzimy projekty rownież w okresie zimowym

- wynagrodzenie podstawowe zależne od jakości wykonywanej pracy

- praca 6 dni w tygodniu, wyplata nastepuje z tygodniowym opoznieniem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt telefoniczny, prosimy dzwonic na numer komorkowy tylko po 17:30, we wczesniejszych godzinach na biurowy.

hr@wernerandwerner.co.uk

Kontakt

Werner & Werner Ltd
Stanislaw Ratajski / Mateusz Litwin

Numer telefon wg wzoru nr kierunkowy kraju nr telefonu, np.: +44 7123456789 lub +48 221234567
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!
Anty spam!
Nie życzę sobie przysyłania na mój adres żadnych informacji o usługach ani innych ofert o charakterze komercyjnym.

Filtruj