Pracę oferują

do£90na dzień

Plastrarz / tynkarz

Budownictwo i Remonty

Kilburn > Londyn Centralny LDN

Nr ogłoszenia: 1091911
Treść ogłoszenia

Poszukujemy osób do pracy jako Plastrarz / Tynkarz.

Obowiązki:

Glowna specjalnosc - Plastrarz/tynkarz - dokladnie wyprowadzone rogi oraz linie, ściany równe, przygotowane do malowania. Przygotowanie pod plastrowanie: bonding, równanie ścian, instalowanie stop biddingów, narożników, itp.

Dodatkowa specjalnosc - Dekorator.

Malowanie zewnętrzne: elewacje, ogrodzenia, okna, drzwi. Malowanie wewnetrzne: malowanie scian, sufitów, drzewa, szaf, zabudów. Przygotowanie materiałów do malowania oraz przygotowanie powieszchni do malowania. Zakladanie mastików, silikonów, bondingu, filowanie oraz szpachlowanie.

Mile widziane inne umiejętności budowlane.

Oczekiwania:

- doswiadczenie w plastrowaniu w UK

- samodzielność, dobra organizacja pracy

- sumienność, staranność i dokladność wykonania

- entuzjazm do pracy

- wlasne narzędzia

- osoba kulturalna szanująca ludzi oraz odnosząca się z respektem do klientów

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe zależne od jakości wykonywanej pracy - £90 /dzień

- po roku pracy zwrot za narzędzia

Firma Werner & Werner Ltd ma ustabilizowaną pozycję na rynku budowlanym w Londynie, naszym stałym źródłem klientów jest rekomendacja poprzez zaprzyjaźnione biura architektoniczne. Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych dla osób oraz firm skupiając się na średniej wielkości projektach (extensions, lofts, basements, refurbishments, office & shop fit outs). Wykonujemy projekty o wysokim standardzie wykończenia.

Strona firmy:

www.wernerandwerner.co.uk

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez email badz telefoniczny poniedzialek - piatek 9am-5pm. Mile widziane przesłanie CV bądź emaila z opisem doświadczenia, umiejętności oraz zdjęciami wykonanych prac i/lub referencjami

hr@wernerandwerner.co.uk

Telefon:

02086167558 (9am-5pm Mon-Fri)

Kontakt

Werner & Werner Ltd
Stanislaw Ratajski

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!