Pracę oferują

Praca w biurze ksiegowym

Administracja, Księgowość, Marketing

Londyn Pd.-Zach. > LDN

Nr ogłoszenia: 1085009
Odświeżono 20 lutego 2017

Biuro ksiegowe prowadzi rekrutacje na stanowisko: pracownik biurowy/ksiegowa.

Miejsce pracy: Tooting
Godziny pracy: 10.00-19.00
Stawka: 7.50/h na okres probny - pierwsze 3 miesiace

Opis stanowiska:

    wprowadzanie danych
    wsparcie działu księgowości w bieżących pracach
    archiwizowanie oraz segregacja dokumentów
    obsluga poczty i polaczen przychodzacych
    obsluga klienta

Wymagania:

    bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz Windows
    bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego zarowno w mowie jak i pismie!!!
    analityczne myslenie
    wysoki poziom zaangażowania
    komunikatywność i otwartość
    skrupulatnosc i dobra organizacja pracy
    mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

    stabilną pracę w rozwijającej się firmie
    motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu
    możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    praca na full time

Prosimy o wysylanie CV na adres email:  biuro.rekrutacja.2015@o2.pl

Informujemy,iz skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Ksiegowosc
Ksiegowosc Accounting

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!