Pracę oferują

do£13na godzinę

Kucharz

Gastronomia i Hotelarstwo

Londyn >

Nr ogłoszenia: 1325162
Dodano 22 marca

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Kucharza, gotowego dołączyć do naszego zespołu na pełen etat. Jesteśmy restauracją z bogatą tradycją, oddającą serce w przygotowywane przez nas wyjątkowe dania.

Obowiązki:

• Przygotowywanie wyśmienitych dań zgodnie z ustalonym menu i przepisami.

• Zapewnienie najwyższej jakości potraw zgodnie z naszymi standardami.

• Dbanie o czystość i porządek w kuchni.

• Współpraca z zespołem kucharskim dla efektywnej pracy.

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku Kucharza.

• Umiejętność pracy w szybkim tempie.

• Kreatywność i pasja do gotowania.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Dokładność i dbałość o detale.

• Przestrzeganie przepisów dotyczących higieny i bezpieczeństwa żywności.

• Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzinowym, od niedzieli do czwartku, 6:00-14:00, (piątek dodatkowy).

• Certyfikat Food Safety Level 2 & 3 mile widziany, ale nie konieczny – szkolenie oferowane na miejscu.

• Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• £13 na godzinę (negocjowalne w zależności od doświadczenia).

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy.

• Możliwość rozwijania umiejętności kulinarnych.

• Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli jesteś gotowy do dołączenia do naszego zespołu i tworzenia wyjątkowych doznań kulinarnych dla naszych gości, czekamy na Twoje zgłoszenie! Praca dostępna od zaraz.

Prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Kate Toth

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!