Linki Sponsorowane
Pracę oferują

£34,000—£44,225na rok

Cleaning Area Manager - Kierownik obszaru sprzątania

Pomoc domowa, AuPair, Sprzątanie

Londyn > SW4 6JP

Nr ogłoszenia: 1325087
Numer referencyjny: Area Manager
Dodano 20 marca
Treść ogłoszenia

Z ponad 20–letnim doświadczeniem w sprzątaniu obiektów komercyjnych na terenie Londynu, Zing Environments Ltd rozwija się i potrzebuje kierownika regionalnego. To fantastyczna szansa na rozwój w ekscytującej i pełnej wyzwań branży, która dla odpowiedniego kandydata może prowadzić na wyższe stanowisko. Area Manager jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołami pracowników sprzątających wewnątrz M25 i dbanie o to, aby oczekiwania naszych klientów zostały spełnione lub przekroczone. Stanowisko to będzie obejmowało zarządzanie 100 osobami i 40 stanowiskami sprzątającymi.

On Target Earnings / Zarobki do £44,225

Podstawa: £34,000

Inne korzyści: Premie za lojalność, rekomendacje i polecenia

Urlop: 20 dni w roku + święta państwowe

Godziny pracy: Elastyczne godziny pracy do 48h tygodniowo i minimum 85h miesięcznie na kontraktach (czas dojazdu nie jest wliczony).

Data rozpoczęcia: JAK NAJSZYBCIEJ

Kandydaci powinni posiadać:

  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Dwujęzyczność będzie zaletą
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Osiągnięcia w branży sprzątającej
  • Dobra znajomość branży sprzątającej
  • Umiejętność ustalania priorytetów obciążenia pracą i rozwiązywania problemów
  • Dobre umiejętności budowania zespołu
  • Skupienie na kliencie
  • Dobre umiejętności informatyczne
  • Pełne czyste prawo jazdy UK
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub nadzorczym
  • Wyczyść rekordy DBS

Główne obowiązki i odpowiedzialności:

  • Odpowiedzialny za rozpatrywanie skarg klientów i przekwalifikowanie, jeśli to konieczne.
  • Odpowiedzialny za realizację celów retencji + minimalna marża GP 98%.
  • Wdrażanie zmian w umowach.
  • Zarządzanie wydajnością pracy i dbanie o to, aby zachowanie zespołu odzwierciedlało wartości naszej firmy.
  • Zarządzanie budżetami, przesyłanie raportów z wizyt w terenie w ustalonych ramach czasowych.
  • Odpowiedzialny za rekrutację pracowników we współpracy z zespołem HR i zgodnie z polityką firmy.
  • Zapewnienie skutecznego wsparcia i szkoleń pracownikom.
  • Odpowiedzialny za bieżącą współpracę z klientami.
  • Odpowiedzialny za zarządzanie poziomami zapasów oraz zakup sprzętu, materiałów i materiałów eksploatacyjnych w celu zapewnienia kompleksowej realizacji usług.
  • Odpowiedzialny za współpracę z zespołem wsparcia obiektu w celu zapewnienia, że wstępna konfiguracja umowy jest kompletna i satysfakcjonująca klienta.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami prawa, przepisami BHP oraz specyfikacjami firmy i klienta.
  • Motywowanie zespołu do świadczenia doskonałej obsługi i ciągłego prezentowania profesjonalnego wizerunku.

O Zing Environments:

To niezwykle ekscytująca okazja, aby dołączyć do szanowanego, rozwijającego się biznesu i przyjaznego środowiska. Specjalizujemy się w sektorach rynku korporacyjnego, edukacyjnego, agentów zarządzających i spółdzielni mieszkaniowych.

Lokalizacja

Londyn > <span>SW4 6JP</span>
Kontakt

Zing Environments Ltd.
HR Team

Numer telefon wg wzoru nr kierunkowy kraju nr telefonu, np.: +44 7123456789 lub +48 221234567
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!
Anty spam!
Nie życzę sobie przysyłania na mój adres żadnych informacji o usługach ani innych ofert o charakterze komercyjnym.

Filtruj