Pracę oferują

£15—£20na godzinę

Technik Konserwacji

Budownictwo i Remonty

W11, Sw11, Sw3, Nw10, Wc2h > Londyn NW10 6RB

Nr ogłoszenia: 1327667
Dodano 11 czerwca
Treść ogłoszenia

Lokalizacja: Londyn (7 lokali handlowych i 3 mieszkania)

Typ pracy: 20 godzin (rozłożenie godzin – do uzgodnienia), mile widziana elastyczność w sytuacjach awaryjnych

Podsumowanie:
Poszukujemy sumiennego i kompetentnego Technika Konserwacji do nadzoru nad 7 lokalami handlowymi i 3 mieszkaniami. Oczekujemy zdolności mechanicznych, dbałości o szczegóły oraz umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów związanych z konserwacją. Praca polega na zapewnienieniu sprawnego działania sprzętu sklepów, przeprowadzanie rutynowych zadań konserwacyjnych oraz koordynację napraw specjalistycznych.
Obowiązki:
– Przeprowadzanie rutynowych inspekcji obiektów.
– Wykonywanie podstawowych zadań konserwacyjnych (oświetlenie, hydraulika, elektryka, wymiana filtrów Air Con)
– Koordynacja napraw z zewnętrznymi specjalistami.
– Prowadzenie dokumentacji działań konserwacyjnych.
– Szybkie reagowanie na zgłoszenia konserwacyjne od menedżerów sklepów.
– Pomoc przy drobnych remontach i projektach modernizacyjnych, drobne naprawy, malowanie, wymiana kontaktów itp.
– Współpraca z menedżerami w kwestiach konserwacyjnych.
Oczekiwane Doświadczenie:
– Znajomość systemów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych pozawlajaca na drobne naprawy.
– Umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
– Skuteczne umiejętności komunikacyjne (język angielski na poziomie komunikatywnym)
– Zdolność do samodzielnej pracy i priorytetyzacji zadań.
– Elastyczność  czasowa
– Siła fizyczna i zręczność do wykonywania prac manualnych.
– Ważne prawo jazdy.
Oferujemy:
– Wynagrodzenie w zależności od umiejętności (£15 – £20 za godzinę) – 20 godzin w tygodniu (do negocjacji)
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Elastyczność w formie zatrudnienia (etat lub kontrakt)
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe oczekiwania zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu.

Kontakt

Emoi Supply
Paweł Urbański

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!