Praca Budowlana / Utrzymanie Domów (North West, Zatrudnienie lub samozatrudnienie)

Budownictwo i Remonty

North West England > PR72RL

Nr ogłoszenia: 1327436
Odświeżono 5 czerwca

Poszukujemy pracownika do realizacji prac związanych z utrzymaniem domów na wynajem oraz bieżących projektów budowlanych / remontowych.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie

– Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem

– Pracę w stabilnej firmie

– Możliwość nauki od doswiadczonego stolarza oraz w innych obszarach

Zakres obowiązków:

– Naprawa drobnych usterek

– Prace malarskie po wyprowadzce

– Inne prace związane z utrzymaniem domów

– Prace na innych projektach remontowych

– Godz pracy – Pn–Pt, 7:30 – 16:30, mozliwosc pracy w Sob

Kogo szukamy:

– Doswiadczenie ogolnobudowlane mile widziane

– Prawo jazdy (max. 3 punkty aby moc prowadzic firmowego vana)

– Sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Kontakt

Mal Noga

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!