Pracę oferują

Poszukujemy Pracowników Ogólnobudowlanych w Glasgow

Budownictwo i Remonty

Szkocja > Glasgow G42

Nr ogłoszenia: 1327855
Odświeżono 17 czerwca
Treść ogłoszenia

Opis stanowiska:
Pracownicy ogólnobudowlani do realizacji projektu renowacji obiektu hotelowego na terenie Glasgow. Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży budowlanej, niezbędne umiejętności, narzędzia oraz zaangażowanie, to z chęcią podejmiemy współpracę

Praca będzie polegać na kompleksowych remontach pokoi hotelowych, w tym modernizacji wnętrz oraz poprawie infrastruktury budynków.

Wymagania:

Ważna karta CSCS

Minimum 2 lata doświadczenia

Podstawowe narzędzia pracy

Znajomość zasad BHP

Zaangażowanie i odpowiedzialność

Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespol

Dodatkowe atuty:

Możliwość awansu w strukturach firmy

Udział w ciekawych projektach budowlanych

Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres pracaglasgow17@gmail.com .

Zapraszamy do aplikowania!

Kontakt

Praca Glasgow

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!