Nr ogłoszenia: 1201198 /
12 maja

Pakowaniu Kosmetyków w Hayes

£8.20£8.50na godzinę
Londyn Zach.
Hayes
Produkcja, Magazyny
Czas nieokreślony
Pierwsza praca

Numer referencyjny: Optime21

Treść ogłoszenia

Optime Group ma fantastyczną pozycję przy pakowaniu kosmetyków w Hayes, oferując pełne godziny pracy, natychmiastowy start. Współpracując z wesołą i pełną życia drużyną, znajdziesz się w nowoczesnym magazynie z fantastycznymi warunkami i udogodnieniami.

Co oferujemy:
Wzór zmiany: pn-pt
Godziny pracy: 8 am-4pm
Stawka wynagrodzenia: 8,21 GBP za godzinę
Wynagrodzenie urlopowe - 28 dni w roku
Cotygodniowa wypłata (w każdy piątek)

Obowiązki:
Dodanie ostatecznego szlifu do produktów takich jak etykiety, torby i ulotki informacyjne.
Pracując jako zespół na linii produkcyjnej, utrzymując wysoki poziom dokładności i wydajności przez cały czas.
Upewnij się, że wszystkie obszary linii produkcyjnej są czyste i uporządkowane.
Upewnij się, że przestrzegane są wszystkie aspekty BHP.
Wszystkie pozostałe obowiązki operacyjne zgodnie z wymaganiami.

Wymagania / Kluczowe umiejętności:
Dokładność, liczebność, dbałość o szczegóły
Umiejętność pracy pod presją
Umiejętność pracy w zespołach
Preferowane jest wcześniejsze doświadczenie w środowisku magazynowym

Aby złożyć wniosek, zadzwoń pod numer 07985 793 331 lub napisz do nas na adres ewelina.syska@optimegroup.co.uk

Jeśli chciałbyś odwiedzić nasze biuro, to jesteśmy otwarci między 10 rano a 4 po południupon.-pt:

Optime Group
450 Bath Road
Longford
West Drayton
UB7 0EB

Kontakt

Optime Group
Ewelina Syska
+44 7985793Wyświetl numer

Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(-)2
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/8Aplikując o pracę nie należy podawać swoich danych bankowych czy wysyłać pieniędzy/kaucji.

2/8Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/8Pod żadnym pozorem nie podawaj "kodów autoryzacyjnych" ani innych informacji przesłanych do Ciebie smsem.

4/8Sprawdź wiarygodność pracodawcy np. ile lat firma istnieje na rynku, czy jest zarejestrowana w Company House.

5/8Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

6/8Nie pobieraj formularzy/aplikacji z płatnych serwisów.

7/8Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

8/8Nie działaj pod presją, w pośpiechu, w obawie, że możesz przegapić jakąś szansę. Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.