Linki Sponsorowane
Pracę oferują

£400—£600na tydzień

Magazynier

Produkcja, Magazyny

Wembley > Londyn Pn. HA9 0NL

Nr ogłoszenia: 1323825
Numer referencyjny: Marek
Odświeżono 20 maja
Treść ogłoszenia

Polska hurtownia spozywcza Classic Eastern Foods

zatrudni osobe na stanowisko MAGAZYNIER .Praca 4–5 dni w tygodniu.

Prosze o zgloszenia osob mieszkajacych w poblizu Wembley Park.

WYMAGANIA:

–umiejetnosc pracy w zespole

–uprawnienia na wozek widlowy

–punktualnosc

– dobra organizacja pracy

Mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.

CV prosze przesylac na adres polishfoods@btinternet.com lub prosze dzwonic pod numer 07515284487

Firma Classic Eastern Foods zatrudni rowniez osobe na stanowisko Handlowiec.

Najlepiej z okolic Peterborough, Luton, Slough, north London.

Opis stanowiska:

Sprzedaż polskich produktów spożywczych,

Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,

Realizowanie celów sprzedaży,

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Prawo jazdy kat. B (na poczatek własny samochod wymagany)

Umiejętności negocjacyjne,

Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

Skuteczność, konsekwencja w podjętych działaniach, oraz Kreatywność.

Dodatkowym atutem będzie wcześniejsza praca na podobnym stanowisku lub znajomość branży.

Oferujemy:

Wynagrodzenie oparte na prowizji plus podstawa

Zwrot kosztów paliwa,

Elastyczne godziny pracy,

Po okresie próbnym oraz pozytywnych wynikach pracy dodatkowo bonusy,

Pracę pełną ciekawych wyzwań plus sympatyczną atmosferę

Tez moga byc osoby z poza Londynu.

CV wraz ze zdjęciem prosze wysyłać na email: classiceasternfoods@gmail.com z dopiskiem 'Handlowiec' ewentualnie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0751528448

Kontakt

Classic Eastern Foods Ltd
Marek Pawelczak

Numer telefon wg wzoru nr kierunkowy kraju nr telefonu, np.: +44 7123456789 lub +48 221234567
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!
Anty spam!
Nie życzę sobie przysyłania na mój adres żadnych informacji o usługach ani innych ofert o charakterze komercyjnym.

Filtruj