Menu
Nr ogłoszenia: 1236392 /
7 listopada

Sprzedaż czynnego warsztatu samochodowego

400000zł
Polska
Sprzedam

Treść ogłoszenia


Z powodów zdrowotnych zmuszony jestem sprzedać warsztat mechaniki pojazdowej. Warsztat położony jest na południu Wrocławia, przy zbiegu głównych ulic, przy węźle komunikacji miejskiej. Posiada pełną infrastrukturę elektryczno-pneumatyczną, kompletne wyposażenie narzędziowo-elektroniczne, 3 podnośniki w tym 2 czterokolumnowe oraz najazdowy do pomiarów i regulacji geometrii pojazdów w technologii 3D oraz biuro i w pełni wyposażone zaplecze socjalne. Możliwa jest jednoczesna praca co najmniej 3 mechaników na jednej zmianie. Zbyciu podlegać będzie również cesja z umów najmu powierzchni warsztatowej, logo i  strona internetowa dobrze wypozycjonowane i posiadające  dobre opinie klientów, baza stałych klientów oraz wypracowane  przez 7 lat  warunki nabywania części zamiennych. Inwestycja nie wymaga dodatkowych środków finansowych. Warsztat jest czynny i  przynosi dochody każdego dnia.
W odpowiedzi na poważne oferty zakupy prześlemy pełna specyfikację wyposażenia i warunki sprzedaży.

Reklama

Kontakt


Paweł
+48 508596Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(+)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama