Menu
Nr ogłoszenia: 1250468 /
22 maja

Płyn do dezynfekcji , higieny rąk i powierzchni 100ml + 25 % (125ml) Hand sanitizer

£15
North West England
cheshire
Sprzedam
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja

Treść ogłoszenia


4 szt = 15 £

10 szt = 29 £

100 szt = 240 £

cena w przypadku stalej współpracy ( hurtownie, sklepy ) jest ustalona indywidualnie

cena zawiera koszt wysylki !!!

realizacja 1-3 dni 

produkt bezposrednio od producenta 


Właściwości fizyczne i chemiczne tych kosmetyków podano w CPNP (Portal powiadomień o produktach kosmetycznych): Numer powiadomienia 3329667

Ten środek dezynfekujący do rąk jest bardziej płynny jak żel; który wysycha na twojej dłoni i nie wymaga użycia wody; można go również używać do przedmiotów takich jak telefon, uchwyt wózka lub klawiatura bankomatu. Nie jest tak lepki jak zwykle żele; jest to spowodowane zawartością podwójnego alkoholu, niezbędną do zabicia wirusa. Etanol ma szerokie i bardzo silne spektrum wirusobójcze. Jednocześnie etanol jest również najbardziej przyjazny dla skóry.

Nadaje się do rąk i powierzchni. Gotowy do użycia, nie rozcieńczaj! Przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego! Żel jest wirusobójczy tylko przy prawidłowym stosowaniu:

Przeczytaj instrukcję dezynfekcji rąk

Instrukcja dezynfekcji rąk: 3 ml środka dezynfekującego do stosowania na suche ręce. Pocieraj ręce i nadgarstki przez 30 sekund; pocierać żel między obiema rękami, rozprowadzając go między dłońmi, grzbietem dłoni, powyżej i poniżej paznokci oraz między palcami. Pocieraj ręce, aż wyschną (co najmniej 30 s). Nie suszyć ręcznikiem ani nie płukać wodą. Instrukcje bezpieczeństwa: Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni i innych źródeł zapłonu. W przypadku kontaktu żelu z oczami ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Podrażnienie oka; uzyskać pomoc medyczną.

Reklama

Kontakt


Mieczyslaw
+44 7900857Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama