Menu
Nr ogłoszenia: 1163522 /
8 października

Body Building - Plany Treningowe i Żywieniowe

Londyn
Notting Hill/Perivale
Sprzedam
  • Zdjęcia
Body Building - Plany Treningowe i Żywieniowe

Treść ogłoszenia


Witam,

 Oferuję Profesjonalną pomoc przy:

- układaniu Planów Żywieniowych
- układaniu Planów Treningowych 
- dopasowaniu AAS/GH

 Od 7 lat prowadzę konsultacje online, oraz 1on1  prowadzę profesjonalnie osoby startujące w Sportach Sylwetkowych, jak również amatorów sportu. Pomagam pod kątem zaawanoswania danej osoby, również w powrocie do homeostazy organizmu, gdzie już nie jedna osoba zwróciła się do mnie o pomoc po dwu, trzy a nawet cztero letnich poczynaniach w kulturystyce.


 Przede wszystkim jestem dietetykiem sportowym i na tym polega podstawa mojej współpracy z klientami (zarówno z UK/Polski/Stanów), mam za sobą osoby zajmujące miejsca w TOP3 w Federacjach UKBFF oraz PCA, w tym również KOBIETY(BIKINI).

Jedynie mała garstka osób jest w stanie pozwolić sobie na zaawansowane przygotowania, większość osób prowadzę pod kątem życia w Londynie, natłoku codziennych obowiązków i braku czasu na przereklamowane diety. Strukturyzuję plany pod pracę, możliwości treningowe oraz ograniczenia czasu spędzonego w kuchni - pozwalam maksymalnie wykorzystać potencjał przygotowań, czy też czas który poświęcamy dla zmiany sylwetki.

 Jeżeli macie wątpliwości jak zacząć, z czym to się wiąże i jakie są konsekwencję, szukacie dobrych jakościowo produktów - nie tylko odpiszę na maila, ale nie mam problemu żeby umówić się i porozmawiać na terenie Notting Hill czy Perivale.

 Ze wszystkimi pytaniami możecie śmiało dzwonić lub pisać.

Kontakt


Kamil Stolarczyk
+44 7857470Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.