Menu
Nr ogłoszenia: 1236166 /
4 listopada

5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge

£25000
Londyn
uxbridge
Sprzedam
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge 5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge 5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge 5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge 5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge 5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge 5000 sq ft Komercyjny Lokal Idealny na Warsztat Samochodowy na Sprzedaz Uxbridge

Treść ogłoszenia


Do sprzedania biznes idealnie nadajacy sie na warsztat samochodowy lub jakakolwiek inna dzialanosc zwiazana z pracami przy samochodach.

Potencjalny najemca otrzyma nowa umowe dzierzawy. Lokal posiada pozwolenia na prowadzenia wszelkiej dzialanosci zwiazanej z samochodami. Lokal jest wysoko zabezpieczony przed wlamaniem, HD CCTV, alarm, nowe rolety, alarm przeciwpozarowy.

Nowo wyposazona kuchnia oraz toaleta. Powierznia lokalu to 5000sq ft.

Cena sprzedazy biznesu £25000.

Miesieczny rent £4000 wszystkie rachunki wliczone. Dwumiesieczny depozyt. Od potecjalnego nabywcy wymaga sie dowodu     przychodow wraz z wyciagami z banku. Wiecej szczegolow pod numerem 07404326218.


Reklama

Kontakt


Krzysztof
+44 744326Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama