Menu
Nr ogłoszenia: 1210070
/
4 września
Online: 260 dni

Auto Detailing Car Spa, Ceramic Pro 9H ceramika

Golders Green
Londyn Pn.-Zach.

Naprawy, Autoserwis

 • Zdjęcia
 • Lokalizacja

Treść ogłoszenia


Nasza firma oferuje Państwu zaawansowaną kosmetykę samochodową, co za tym idzie - jakość wykonywanych usług i efekt naszej pracy przerasta oczekiwania każdego klienta. Oferujemy wszystko co związane jest z pielęgnacją aut: renowacja lakieru, korekta, usuwanie przetarć parkingowych, zabezpieczenie i trwała ochrona lakieru, odnowa i impregnacja tapicerek skórzanych i całkowite przygotowanie pojazdu do sprzedaży. 

 

CERAMICZNE ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Powłoki ceramiczne pozwalają skutecznie zabezpieczyć dowolny element zewnętrzny samochodu: lakier, felgi, szyby, skórę i tworzywa sztuczne a jej właściwości hydrofobowe sprawiają, że zabrudzenia dosłownie spływają po karoserii samochodu - Ty oszczędzasz wtedy swój czas dzięki rzadszym wizytom w myjni. Powłoka ceramiczna na samochodzie, przy odpowiedniej pielęgnacji to nawet 4 lata bezpiecznej jazdy bez obaw o wygląd Twojego auta.

Pierwszy rzut oka na samochód zawsze pada na lakier. Dzięki powłoce ceramicznej Twój samochód przez długi czas będzie wyglądał tak, jak gdyby przed chwilą wyjechał z salonu.

 

Zalety:

 • Stopień twardości 9H (nie istnieje wyższa wartość w skali ołówkowej)
 • Łatwiejsze i szybsze mycie auta
 • Odpychanie brudnej wody.
 • Ochrona przed szkodliwą chemią drogową.
 • Odporność na promienie UV i wysoką temperaturę.
 • Wspaniały połysk i głębia koloru.
 • Brak konieczności woskowania.
 • Przepiękny, unikatowy wygląd Twojego auta.

 

RENOWACJA LAKIERU

Usługa kierowana jest do osób, których samochód:

 • stracił swój blask, połysk, głębię lakieru,
 • lakier auta jest zniszczony, porysowany przez niewłaściwe mycie,
 • lakier auta posiada liczne rysy oraz wżery np. ptasie odchody,
 • chcemy, aby na kolejne kilka lat auto wyglądało prawie jak nowe,
 • chcemy sprzedać auto z większym zyskiem.

 

POLEROWANIE JEDNOETAPOWE - Auto odzyskuje blask i głębię lakieru, usuwa się ok 40-60% rys. Taką usługę kierujemy do osób, które chcą w niedrogi, szybki sposób odświeżyć lakier używanego auta, nie zależy im na usunięciu zdecydowanej większości rys lub noszą się z zamiarem sprzedaży auta i chcą tym prostym zabiegiem podnieść wartość pojazdu.

 

POLEROWANIE DWU-TRZY ETAPOWE - To polerowanie pozwala na odzyskanie głębi lakieru, jego blasku oraz usuwa znaczną ilość rys prostych oraz kolistych 70-90%. Taka usługa znacznie podnosi walory estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość.

 

KOREKTA LAKIERU - Jest to najbardziej zaawansowany proces polerowania, trzy etapy i więcej. Pozwala dopolerować lakier do granic możliwości lakieru, usunięcia rys na poziomie 90-98%. Taka usługa jest dedykowana dla osób, które w wyjątkowy oraz dosłowny sposób traktują pojęcie usunięcia jak największej ilości rys z powłoki lakierniczej, takie zabiegi wykonuje się także w celu przygotowania auto pod różnego rodzaju wystawy, eventy motoryzacyjne.

 

MYCIE DETAILINGOWE

Specjalistyczna wiedza oraz stosowane środki pozwalają nam wyczyścić karoserię Twojego samochodu bez wyrządzania szkody w strukturze jego lakieru. Używamy odpowiednio dobrane środki chemiczne w zależności od napotkanego problemu. Proces kosmetyki Twojego samochodu przebiega w kilku etapach. 

 

DETAILING WNĘTRZA

W FAW Customs wiemy jak zadbać o wnętrze auta, aby nie tylko dokładnie je wyczyścić, lecz także zabezpieczyć je przed zniszczeniem i uszkodzeniami. Jesteśmy partnerem firmy Nanoshine Ceramic Pro, która oferuje dedykowane powłoki ceramiczne do zabezpieczenia wnętrz.

 

ODNOWA LAMP I OCHRONA SZYB

Polerowanie reflektorów jest jednym z elementów zwiększających bezpieczeństwo użytkowania pojazdu, nie jedynie zwiększająca walor estetyczny. Polerowanie reflektorów pozwoli uzyskać gładką powierzchnię, usunięcie zarysowań, przejrzysty klosz reflektorów, umożliwiając pełną emisję światła. 

 

Nasz Adres:

FAW Customs

143 North End Road,

London, NW11 7HT

 

https://www.fawcustoms.co.uk/

 

Zapraszamy na:

Auto detailing, polerowanie korekcje lakieru ,nakładanie powłok ceramicznych, obklejanie ,,car wrapping'', lakiernictwo na wysoki połysk.

Reklama

Kontakt


FAW Customs
Piotr Misiewicz
+44 7966170Wyświetl numer
+44 2074350Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(+)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/7Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

3/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama