Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1215586
/
26 kwietnia
Online: 53 dni

Sprzątania budowlane i remontowe

Londyn

Pomoc domowa, AuPair, Sprzątanie

  • Zdjęcia
Sprzątania budowlane i remontowe

Treść ogłoszenia


Współpracujemy z wieloma firmami deweloperskimi jak również inwestorami prywatnymi, budującymi na własny użytek. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz duże doświadczenie w tego typu usługach.
Sprzątanie pobudowlane to wyjątkowe przedsięwzięcie, warto je zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej, która odpowiednio zajmie się Państwa nieruchomością.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm developerskich - budowlanych, jak i firm modernizacyjno-remontowych. Jako profesjonalna firma sprzątająca - znamy skuteczne metody usuwania farb, klejów i pozostałości zapraw i cementu.
Oferujemy usługi sprzątania pobudowlanego:
-Domów;
-Osiedli deweloperskich;
-Mieszkań;
-Magazynów i hal przemysłowych;
-Budynków użyteczności publicznej i wiele innych...
Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, podczas wstępnych oględzin dopasowujemy potrzebny do wykonania zlecenia sprzęt oraz określamy liczby pracowników z której należy skomponować zespół. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze budów oraz wykwalifikowany zespół pracowników, który swoją pracę wykonuje zawsze na najwyższym poziomie z najwyższym zaangażowaniem. Przy każdym zleceniu posługujemy się profesjonalnym sprzętem oraz stosujemy dedykowane środki chemiczne do wymagane do usuwania zabrudzeń z różnych substancji używanych w trakcie budowy.
Nasze usługi spesjalistyczne
-Usuwanie pyłu pobudowlanego
-Mycie okien, wytryn i przeszkleń
-Pranie wykładzin i mebli tapicerowanych
-Doczyszczanie i zabezpieczanie posadzek
-Mycie elewacji
-Ozonowanie pomieszczeń
-Utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych

Kontakt: 

tel. +44 7562 189 434
e-mail: kasia@commercialcleaninglimited.com                                                    website: www.commercialcleaninglimited.com

 

Reklama

Kontakt


COMMERCIAL CLEANING LIMITED
Katarzyna Wujek
+44 7562189Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/7Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

3/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama