Menu
Nr ogłoszenia: 303850
/
1 kwietnia
Online: 3964 dni

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSAMI SŁOWIAŃSKIMI!

CAŁY LONDYN
Londyn

Fryzjerstwo

  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSAMI  SŁOWIAŃSKIMI! PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSAMI  SŁOWIAŃSKIMI! PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSAMI  SŁOWIAŃSKIMI!

Treść ogłoszenia


 NANO MICRO RINGS - przedłużanie wlosów za pomoca malusieńkich nano micro ringow. Sa mniejsze od normalnych ringów co pozwala na zaczesywanie włosów w kucyka bez pokazywania ringów. Goraco polecam!

 

 

 METODA ULTRADŹWIĘKOWA!!! Ta rewolucyjna metoda laczy wlosy-zgrzewa je-na zimno za pomoca ultradzwiekow.
Laczenia sa malutkie,plaskie,niewidoczne dopasowane kolorystycznie do wlosow.
Do laczenia wykorzystuje sie lancuchy polimerow ktorych struktura molekularna jest prawie identyczna jak wlosow ludzkich.
Fale dzwiekowe spelniaja role aktywizowania miejsc polaczen wlosa bez wplywu na strukture naszych wlosow i skory glowy.
Miejsca polaczen sa niewidoczne.
Ta rewolucyjna metoda pozwala na maxymalna ochrone dla wlosow.

 

MICRO RINGS HAIR EXTENSION, czyli przedłużanie włosów za pomocą niewielkich i niewidocznych aluminiowych obrączek tzw „ringów” (pierścieni) dopasowanych do naturalnego koloru włosów.

Dzięki tej metodzie pasemka do Twoich włosów doczepiasz w bardzo prosty i szybki sposób, a dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów, mikro ringi są zupełnie niewidoczne, przez co zarówno przedłużając, jak i zagęszczając Twoja fryzura zyska nowy estetyczny wygląd.
Nawet przy częstym przedłużaniu włosów za pomocą metody „easy hair” włos pozostaje w pełni zdrowy i nieuszkodzony, co jest dodatkowym atutem przedłużania włosów właśnie tą metodą.

 

METODA KERATYNOWA (na ciepło) – Metoda ta polega na zgrzewaniu pasma włosów z włosami klientki za pomocą rozgrzanej keratyny. Metoda nie jest szkodliwa oraz nie uszkadza struktury włosa (keratyna jest budulcem naszego włosa). Włosy doczepiane mają malutki i niewidoczny spaw co powoduje częsty wybór tej metody przez klientki.


DO PRZEDŁUŻANIA UŻYWAM TYLKO WŁOSÓW NATURALNYCH  SŁOWIAŃSKICH.

 

Obecnie na rynku bardzo popularne jest Zakladanie włosów sztucznych które dalece odbiegają od włosów naturalnych których ja używam!  Wlosy ktore ja zakładam są cięte od dzieci. Bardzo lekkie i miękkie. Kupuje je w kucykach co widać w galeri zdjec na mojej stronie . Proszę uważać na oszustki !Wlosy są w naturalnych kolorach wiec nie ma koloryzatora  do nich! 

 

 ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA ZAŁOŻENIE WŁOSÓW  POPROŚ OSOBĘ KTÓRA BĘDZIE CI WYKONYWAĆ USŁUGĘ O POKAZANIE CERTYFIKATU BĄDŹ UKOŃCZENIA SZKOŁY FRYZJERSKIEJ!!!!!

 

 

ŚCIĄGANIE WŁOSÓW 30£

ŚCIĄGANIE WŁOSÓW ZAŁOŻONYCH PRZEZ INNĄ FRYZJERKE 50£

JEŻELI MASZ SWOJE WŁOSY KOSZT ZAŁOŻENIA 100£

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE od 350£ 

 


 

Wszystkie moje prace i opinie moich klientek możecie obejrzeć na facebook Agnieszka Skrzek

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Agnieszka 0 7548176115

 

Reklama

Kontakt


Agnieszka
+44 7548176Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(-)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/7Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

3/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama