Menu
Nr ogłoszenia: 1250436
/
11 lipca
Online: 54 dni

Cooling Control LTD

London
Londyn

Budowlane, Wykończeniowe, Remontowe

  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Cooling Control LTD Cooling Control LTD Cooling Control LTD Cooling Control LTD Cooling Control LTD Cooling Control LTD

Treść ogłoszenia


Cooling Control LTD zajmujemy się kompleksowym montażem klimatyzacji oraz wentylacji.

Swoim klientom oferujemy profesjonalną obsługę, szybkie terminy i konkurencyjne ceny. Prace u swoich zleceniodawców wykonujemy z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wstępną całkowicie darmową wizytę na której przedstawiamy swoją ofertę cenową a także sposób montażu. Posiadamy także szeroki zakres urządzeń od różnych producentów dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś na swoje potrzeby

Montaż

Realizujemy montaż klimatyzacji split, multi split, mini VRF, VRF od podstaw poprzez wycenę, dostawę urządzeń, montaż, konserwację oraz późniejszy serwis.

Serwis

Nasz serwis składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zdiagnozują oraz usuną usterkę w jak najszybszym czasie, co jest szczególnie ważne podczas panujących upałów.

Przeglad

Trzymanie się zalecanych przez producenta konserwacji, pozwala uniknąć chorób, awarii, oraz utrzymać sprawność klimatyzacji na najwyższym poziomie.

Konkurencyjne ceny !!!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, kreatywności, otwartości na nowe technologie oraz dostosowaniu do potrzeb oraz budżetu Inwestora nasze instalacje wyróżniają się na rynku i znajdują uznanie w oczach Klientów.

Naszym znakiem firmowym jest profesjonalnie obsłużony oraz zadowolony Klient. Każdego otaczamy opieką, służąc radą w przygotowaniu projektu instalacji, jej sprawnym przeprowadzeniu oraz doborze optymalnych, jak również wyróżniających się jakością materiałów i urządzeń zgodnych z zapotrzebowaniem Klienta.

Oferta skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych, firm, biur, jak również cyklicznych usług konserwacyjnych.

Posiadamy certyfikat Refcom , Safe Contractor ubezpieczenia co potwierdza, że jesteśmy w pełni wykwalifikowaną firmą która posiada wszystkie niezbędne uprawnienia.

Jestśmy bardzo dobrze zorganizowaną firmą z kilku letnim doswiadczeniem na rynku angielskim. Spelniamy wszystkie wymagania aby wykonac kazdy projekt. Jeśli zaczniesz współprace z nami możesz mieć pewność że jesteś traktowany indywidualnie.

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną firmą, posiadającą wszystkie niezbedne 

uprawnienia, procedury bezpieczenstwa i odpowiednie wyposażenie.

Zaufało nam juz wielu klientów, zaufaj i Ty. 

Cooling Control LTD. 

info@coolingcontrol.co.uk

www.coolingcontrol.co.uk

tel.07427662981


Reklama

Kontakt


Cooling Control LTD
Damian R.
+44 7427662Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/7Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

3/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama