Menu
Nr ogłoszenia: 1239992 /
19 maja

przytulna kawalerka do wynajęcia

£200Na tydzień
Eastern Region Essex
IG1 4HD Ilford
Mam do wynajęcia
Kawalerka (studio)
Dostępne od: 19 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
przytulna kawalerka do wynajęcia przytulna kawalerka do wynajęcia przytulna kawalerka do wynajęcia przytulna kawalerka do wynajęcia przytulna kawalerka do wynajęcia

Treść ogłoszenia


Bardzo przytulne studio do wynajęcia w niesamowitej lokalizacji 5 min pieszo do stacji ilford i do głównego miasta wszystkie rachunki są wliczone w cenę, aby uzyskać więcej informacji zadzwoń 07757665454

Reklama

Kontakt


Jan
+44 7757665Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama