Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1210329 /
9 października

dwojka do wynajecia dla pary

£160Na tydzień
Londyn Zach.
UB6 0BS greenford
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 13 października
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
dwojka do wynajecia dla pary dwojka do wynajecia dla pary dwojka do wynajecia dla pary

Treść ogłoszenia


Do wynajęcia pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem dla pary. Preferowani lokatorzy bez nałogów, spokojni, bo taka atmosfera panuje w domu. Dom ma ogród, podjazd, rachunki są wliczone. Lokalizacja dogodna, blisko do sklepu Maja i Yummy. Do metra Greenford, Sudbury Hill 10 min, autobusy 92, 487,395. Dostepne od 13.10.19 , Ł160 tyg + 2 tyg depozytu, 07894917111 dzięki.

Reklama

Kontakt


Dominika

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama