Menu
Nr ogłoszenia: 1236612 /
9 listopada

Wynajmę pokój

£650Na miesiąc
Londyn
W52EA Ealing
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 1 grudnia
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Wynajmę pokój Wynajmę pokój Wynajmę pokój

Treść ogłoszenia


Witam,

Wynajmę duży pokój dla jednej osoby w mieszkaniu trzypokojowym. Bardzo dobrze zlokalizowany: 7 min do Ealing Broadway station i 5 min do North Ealing station. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z basenem, kortem tenisowym i club house. Więcej informacji na priv

Reklama

Kontakt


Kuba lub Kamila
+44 7710269Wyświetl numer
+44 7740368Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(-)2
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama