Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 903511 /
13 sierpnia

TOOTING MITCHAM COLLIERS WOOD OGROD LIVING ROOM

£129Na tydzień
Londyn Pd.-Zach.
CR4 3HE Tooting Mitcham Colliers Wood
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 18 sierpnia

Treść ogłoszenia


   Witam. W domu z living roomem przy ulicy Bond Road mam do wynajecia duzy pokoj na pierwszym pietrze od strony ogrodu. Umeblowany jest lozkiem, komoda i szafa. Jest czysto, internet bezprzewodowy. W domu sa dwie lazienki z wanna i prysznicem i oddzielna toaleta. Wymagam dwa tygodnie zastawu i tydzien z gory. Dostepne od razu.  Blisko stacji.

 

                                               Zapraszam Serdecznie

Reklama

Kontakt


Krystian
Paulina
+44 7863210Wyświetl numer
+44 7548819Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(-)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama