Menu
Nr ogłoszenia: 710840 /
23 maja

Przytulna DWÓJKA z łazienka w czystymDomu od Zaraz

£149Na tydzień
Londyn Zach.
TW14 8JT Feltham. Bedfont
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 25 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Przytulna DWÓJKA z łazienka w czystymDomu od Zaraz Przytulna DWÓJKA z łazienka w czystymDomu od Zaraz Przytulna DWÓJKA z łazienka w czystymDomu od Zaraz

Treść ogłoszenia


 Dosyć duża ,Właśnie Świeżo po Malowaniu, dwójka dla Pary lub 1osoby. Pokój posiada własną łazienkę o dużych gabarytach,idealna dla Tych, którzy lubią porządek  i nie przepadają  czekać . Dostęp do lokalnych sklepów,odległość spacerowa do T4 ,nieopodal high street Bedfont i bus stop.Duża kuchnia , living room i ogród.Polska TV ,internet.ZADZWOŃ  (Dbamy o Spokój i Wzajemny Szacunek ).Rachunki i internet wliczony.Idealna lokalizacja jesli pracujesz na Heathrow.

Dostępny od Zaraz.

PS(ZDJECIA przed malowaniem)

W ofercie mam jeszcze  Inne Pokoje(box room 90 )

jeśli cenisz sobie spokój to jest to czego szukasz!!! 07912565105

Reklama

Kontakt


Jurek

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(-)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama