Menu
Nr ogłoszenia: 1243258 /
22 maja

Pokoje dwojki i jedynki na heathrow

£110Na tydzień
Londyn
UB79GQ Heathrow
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 3 lutego
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Pokoje dwojki i jedynki na heathrow Pokoje dwojki i jedynki na heathrow Pokoje dwojki i jedynki na heathrow Pokoje dwojki i jedynki na heathrow Pokoje dwojki i jedynki na heathrow Pokoje dwojki i jedynki na heathrow

Treść ogłoszenia


Witam

Posiadam do wynajecia dwa pokoje na West Drayton w poblizu Heathrow w nowo wybudowanym domu w ktorym jest czysto i panuje przyjazna atmosfera.W domu znajduje sie duzy ogrod,duza kuchnia,podjazd na auto,dwie lazienki,toaleta,wifi.Wszystkie rachunki wliczone w cene.

Dwojka z podwojnym lozkiem 120£

Jedynka z pojedynczym lozkiem 110£

Reklama

Kontakt


Michal
+44 7388071Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama