Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1231274 /
12 września

Pokój jednooosobowy do wynajęcia - zdjęcia!

£485Na miesiąc
Londyn
TW14 9NR Feltham
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 12 września
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Pokój jednooosobowy do wynajęcia - zdjęcia! Pokój jednooosobowy do wynajęcia - zdjęcia! Pokój jednooosobowy do wynajęcia - zdjęcia! Pokój jednooosobowy do wynajęcia - zdjęcia!

Treść ogłoszenia


Witam,


Do wynajęcia pokój jednoosobowy, świeżo malowany, w pełni umeblowany na Feltham. Wszystkie rachunki, Internet oraz osoba sprzątająca raz w tygodniu wliczone w cenę najmu. Opłata za tydzień to £115.50, 2 tygodnie depozytu.

Dobra lokalizacja, dom znajduje się w blisko lotniska Heathrow.

Poszukuję osoby pracującej i przyjaznej dla innych mieszkańców.

Zapraszam serdecznie do oglądania.

Olga, 07960 696572

Reklama

Kontakt


Olga
+44 7960696Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama