Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1225408 /
16 sierpnia

Pokoje do wynajecia

£138.46Na tydzień
Londyn
CR0 6DH Croydon
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 16 sierpnia
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Pokoje do wynajecia Pokoje do wynajecia Pokoje do wynajecia

Treść ogłoszenia


Pokoje do wynajecia z podwojnym lozkiem w nowo wyremontowanym domu na Davidson Road w Croydon od zaraz.Pokuj 600£p/m ,lazienka dzielona tylko z 1 osoba ,wszystkie rachunki wliczone , pokój z własna łazienka z podwójnym łóżkiem ,pokoj jedynka z pojedynczym lozkiem 400f p/m rachunki wliczone.W domu jest duza kuchnia,salon ,ogrod, wi-fi.Wymagane 2 tygodnie depozutu.Wiecej informacji pod numerem 07944345180 lub 07929090909.

Reklama

Kontakt


J

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama