Menu
Nr ogłoszenia: 556735 /
19 maja

POKOJ NA WHITTON WYSOKI STANDART DLA JEDNEJ OSOBY

£129Na tydzień
Londyn Zach.
TW32LU Whitton
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 20 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
POKOJ NA WHITTON WYSOKI STANDART DLA JEDNEJ OSOBY POKOJ NA WHITTON WYSOKI STANDART DLA JEDNEJ OSOBY POKOJ NA WHITTON WYSOKI STANDART DLA JEDNEJ OSOBY POKOJ NA WHITTON WYSOKI STANDART DLA JEDNEJ OSOBY

Treść ogłoszenia


  1.  pokój na Whitton dla jednej  osoby niedaleko stacji Hounslow train station .polskie sklepy i restauracje ok15 min wszystkie opłaty wliczone .Zapraszam osoby bez nałogów lubiący czystość i pracujące na stałe po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny
Reklama

Kontakt


Kamil
+44 7957669Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(+)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama