Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1123344 /
9 października

POKÓJ JEDYNKA NA TOTTENHAMIE

£115Na tydzień
Londyn Pn.
N17 6DB london
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 6 października
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
POKÓJ JEDYNKA NA TOTTENHAMIE POKÓJ JEDYNKA NA TOTTENHAMIE

Treść ogłoszenia


Witam, mam do wynajęcia pokój jedynkę,dla jednej osoby. Pokój jest w cichym i spokojnym domu z ogrodem i internetem, w którym mieszkają przyjaźni młodzi ludzie, dom znajduje się w odległości 10min pieszo od stacji metra i 1 min od przystanków autobusowych, szukam osoby pracującej, czystej i bez nałogów, imprezowiczom z góry dziękuję, cena 115fyg, wszystkie rachunki wliczone, wymagany tygodniowy depozyt. Pokój jest dostępny od 13 Pazdziernik Zainteresowanych proszę o kontakt, pozdrawiam 07446193996

 
Reklama

Kontakt


Karol Bak

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama