Menu
Nr ogłoszenia: 1249002 /
28 kwietnia

OKAZJA! DLA JEDNEJ OSOBY

£100Na tydzień
Londyn
E17 9BD Walthamstow
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 23 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
OKAZJA! DLA JEDNEJ OSOBY OKAZJA! DLA JEDNEJ OSOBY OKAZJA! DLA JEDNEJ OSOBY OKAZJA! DLA JEDNEJ OSOBY

Treść ogłoszenia


Do wynajecia pokój jedynka dla jednej osoby cena 100funtów tygoniowo, lub dwójka za 130 funtów tygoniowo rachunki są wliczone szybki internet oraz możliwość podłączenia polskiej TV. W dzielnicy Walthamstow 7 minut od stacji metra, pociągów, overgranda, autobusów, 5 polskich sklepów, marketu, centrum handlowego. W mieszkaniu mieszka 3 osoby. Możliwosc negocjacji cen

Reklama

Kontakt


Grzegorz, Roman
+44 7849884Wyświetl numer
+44 7401577Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)6
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama