Menu
Nr ogłoszenia: 11639 /
23 maja

MANOR HOUSE/2-3 STREFA /ŁADNA DWOJKA DO WYNAJĘCIA

£165Na tydzień
Londyn
N4 1UD Manor House
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 21 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
MANOR HOUSE/2-3 STREFA /ŁADNA DWOJKA DO WYNAJĘCIA MANOR HOUSE/2-3 STREFA /ŁADNA DWOJKA DO WYNAJĘCIA MANOR HOUSE/2-3 STREFA /ŁADNA DWOJKA DO WYNAJĘCIA MANOR HOUSE/2-3 STREFA /ŁADNA DWOJKA DO WYNAJĘCIA

Treść ogłoszenia


Wynajmę  ładną dwójkę w domu, Wszystkie rachunki wliczone, łącznie ze środkami czystosci, tylko dodatkowe opłaty są do energii zimą około 30 - 40 funtów co trzy miesiące (okolo10-15£ na miesiąc) . Czysty i spokojny dom, osoby pracujące i dbające o czystość mile widziane. Dostępny internet bezprzewodowy. Wyposażona kuchnia. Dwu tygodniowy depozyt wymagany. 

Tylko dla spokojnych,pracujących i najlepiej nie palących osób (palimy w ogrodzie) 

Po więcej informacji proszę o kontakt. 

Reklama

Kontakt


Bartłomiej
+44 7813001Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama