Menu
Nr ogłoszenia: 1195407 /
23 maja

Ladna dwojka dla jednej osoby (malo osob w domu)

£140Na tydzień
Londyn Pn.
N9 9UF Edmonton
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 28 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Ladna dwojka dla jednej osoby (malo osob w domu) Ladna dwojka dla jednej osoby (malo osob w domu) Ladna dwojka dla jednej osoby (malo osob w domu)

Treść ogłoszenia


Witam,
 

Wynajme ladny pokoj dwuosobowy dla jednej osoby w spokojnym trzypokojowym mieszkaniu. Pokoj jest w pelni umeblowany. Cena - £140 na tydzien. Wszystkie rachunki sa wliczone. W mieszkaniu w sumie beda tylko 3 osoby. W domu nie mozna palic.

 

Mieszkanie jest ladne, czyste, duza kuchnia - jadalnia (dwie lodowki), fajna lazienka. Kazdy pokoj ma duzy storage w przedpokoju. Sa miejsca parkingowe. Polozone jest w dzielnicy Edmonton (stacja pociagu Edmonton Green - linia do Liverpool Street przez Seven Sisters).

 

Dwutygodniowy depozyt.

 

W razie pytan, prosze dzwonic.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Reklama

Kontakt


Aneta
+44 7825865Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(-)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama