Menu
Nr ogłoszenia: 1236248 /
14 listopada

Jedynka z telewizją

£90Na tydzień
Londyn Zach.
HA0 2TP Sudbury Hill
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 9 listopada
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja

Treść ogłoszenia


Witam, mam do wynajęcia maly pokój jedynke z telewizorem i cyfrowym polsatem. Szybki internet i wszystkie rachunki wliczone juz w cene. Świetna lokalizacja- 3 minuty do stacji Sudbury Hill, polskich sklepów i restauracji. Zależy nam na spokojnej, kulturalnej osobie bez nałogów.

90 £/ tydz 

2 tygodnie depozytu

Reklama

Kontakt


Magda
+44 7902922Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama