Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1223784 /
7 września

Dwojki, jedynki LEYTON i okolice

£110Na tydzień
Londyn
E10 5BD Leyton
Mam do wynajęcia
Dostępne od: 7 września
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja

Treść ogłoszenia


Pokoje do wynajecia we wschodnim Londynie. Pokoje sa odswiezone i w pelni umeblowane. W kazdym domu sa zawsze 2 lazienki, 2 kuchnie, ogrod, parking i bezprzewodowy szybki internet. Mozna kozystac z adresu bez problemu.
Mieszkaja sami Polacy, nie ma imprezowiczow, zwiezat i malych dzieci. TYLKO TYGODNIOWY DEPOZYT
Cena pokoju 1osobowego - £110, £120, £130
Cena pokoju 2osobowego - £150, £160  Aktualne pokoje : BILLET ROAD, WALTHAMSTOWN E17,  WILLMONT ROAD, LEYTON E10, Chigwell Park Drive - Chigwell IG7 
Po wiecej informacji dzwon pod numer: 07725646666
Reklama

Kontakt


Pokoje Londyn

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama