Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1231267 /
11 września

Dwojka dla jednej osoby

£110Na tydzień
Londyn
TW5 0JB Hounslow
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 11 września
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Dwojka dla jednej osoby Dwojka dla jednej osoby Dwojka dla jednej osoby Dwojka dla jednej osoby Dwojka dla jednej osoby Dwojka dla jednej osoby

Treść ogłoszenia


Wynajme duzy pokoj dwojka w domu po remoncie spokojnej, pracujacej osobie bez nalogow. Lazienka wspolna do podzialu tylko z jedna osoba.  

Okolica jest spokojna, przed domem jest duzy skwerek. Na ulicy nie ma permitow. 

W pobliżu znajdują się autobusy H28, 111, 120, H32, 482, H91, 10 min do stacji metra Hounslow West / Central. Blisko znajdują się także sklepy (Sainsbury). 

Pokój jest dostepny do ogladania i wprawadzenia sie od 12.09.2019. Cena to  £110 tyg + dwutygodniowy depozyt. Szybki internet w cenie, wszystkie rachunki wliczone.

Reklama

Kontakt


Jacek
Jacek
+44 7825873Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama