Menu
Nr ogłoszenia: 1220369 /
15 maja

Dwojka dla jednej osoby - Ealing, £150

£150Na tydzień
Londyn Zach.
W5 2TU Ealing
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 16 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Dwojka dla jednej osoby - Ealing, £150 Dwojka dla jednej osoby - Ealing, £150 Dwojka dla jednej osoby - Ealing, £150

Treść ogłoszenia


ogloszenie adresowane jest dla spokojnej, pracujacej osoby, nie bedacej nalogowym palaczem lub amatorem innych uzywek. Mieszkanie zlokalizowane w niewielkim bloku, jest czyste, umeblowane, lazienka z osobnym WC. Dla zmotoryzowanych informacja dotyczaca parkowania: ''permit'' wymagany w godzinach od 9.30 - 17.30, od pon.-pt. Rachunki, Internet wliczone sa w czynsz. W poblizu znajduja sie polskie sklepy, przystanek autobusowy (Uxbridge Road) itp. Odleglosc do stacji metra Ealing Broadway to ok. 10-12 minut pieszo.  Oplata  za tydzien z gory, wynosi £150 + 2 - tygodniowy depozyt. 

Szukam osoby zainteresowanej dluzszym wynajmem, nie majacej ''problemow finansowych''.  W zamian oferuje tzw. ''swiety spokoj'', poniewaz w calym ''2 bedroom flat'', lacznie z toba, zamieszkaja 3 osoby, kazda zajeta praca i swoimi sprawami.   

Prosze o kontakt telefoniczny lub wiadomosc smsem ( jezeli nie odpowiadam na polaczenie). Tel. 07749606464 

Numer telefonu wylacznie dla szukajacych pokoju, nie jestem zainteresowany zadnym ubezpieczeniem, kredytem itp.


Reklama

Kontakt


Bogdan
+44 7749606Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(-)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama