Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1222484 /
21 sierpnia

Ladna dwojka dla pary lub jednej osoby

£140Na tydzień
Londyn Pn.
N9 0QG Edmonton
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 23 sierpnia
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Ladna dwojka dla pary lub jednej osoby Ladna dwojka dla pary lub jednej osoby Ladna dwojka dla pary lub jednej osoby Ladna dwojka dla pary lub jednej osoby Ladna dwojka dla pary lub jednej osoby

Treść ogłoszenia


 
Witam,

 

Wynajme ladny pokoj dla pary lub jednej osoby w spokojnym mieszkaniu z balkonem. Pokoj jest w pelni umeblowany (podwojne lozko, szafa, komoda, stol).

 

Mieszkanie jest czyste i ciche. Polozone jest w dzielnicy Edmonton. Najblizsza stacja to Edmonton Green. Jest rowniez dobra komunikacja autobusowa. Blisko polski sklep, centrum handlowe, centrum sportowe I park.


Mapa Londynka pokazuje zla lokalizacje. Mieszkanie jest obok centrum handlowego, obok policji. W zdjeciach zalaczona jest rowniez mapa.

 

Cena - £155 na tydzien dla pary I £140 dla jednej osoby. Wszystkie rachunki sa wliczone, rowniez internet.

 

W razie pytan, prosze dzwonic na 07825865800.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Reklama

Kontakt


Aneta
+44 7825865Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama