Menu
Nr ogłoszenia: 1247403 /
26 marca

Duza Dwojka Tooting

£135Na tydzień
Londyn
CR43JR Tooting
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 27 marca

Treść ogłoszenia


Hej 👋,pokój szuka lokatorów! Piekny, piętrowy dom z duzym ogrodem i SUPER LUDZMI! jest usytuowany na pograniczu Collier's Wood a Tooting (obok parku i galerii handlowej Collier's Wood),swietna lokalizacja! Duzo autobusów, dwie pobliskie stacje metra (Collier's Wood&Tooting Broadway) i dwie stacje pociagowe (Tooting&Mitcham E.) Kwestia dostania sie do centrum to max 25 min wraz z dojściem do metra. Zapraszam do oglądania! 👉 £155, luz £135 dla jednej os +1/2 tyg depozytu do dogadania. 


P. S. W domu jest pies, wiec tylko przyjazni ludzie w stosunku do zwierząt 😁

Szukamy ludzi z ktorymi mozna dobrze sie dogadywać, bez konfliktowymi i tylko dłuższy okres (bez sciem a po miesiącu / dwoch zjazd do Polski czy inne, szanujmy się) Jestesmy zgraną ekipą w domu i równych ludzi tez poszukuje 😊


Zdjecia wysylam na priv 📥

+44 7808568947 Dawid

Reklama

Kontakt


Dawid
+44 7808568Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)0
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama