Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1095549 /
19 sierpnia

Do wynajęcia duża dwójka !!!

£170Na tydzień
Londyn Zach.
Tw74rj London
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 1 września
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Do wynajęcia duża dwójka !!! Do wynajęcia duża dwójka !!! Do wynajęcia duża dwójka !!!

Treść ogłoszenia


Witam !! Do wynajecia duża dwójka w czystym  domu z ogrodem 7 min pieszo od stacji Isleworth  ,w spokojnej okolicy , okolo 12 min autobusem do duzej asdy. Duza kuchnia z jadalnia  , w pokoju podwòjne łozko , duza szafa itd . Szukamy spokojnych i pracujacych osób cenimy sobie spokój i porządek.Pokoj 170 £ za tydzien/rachunki wliczone internet itp. 2 tygodnie  depozytu i tydzien z góry.  Zapraszam do obejrzenia .Dostępne od 01.09                                     

Wiecej info- prosze o kontakt 07880367352

 

Reklama

Kontakt


Beata Beata

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(+)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama