Menu
Nr ogłoszenia: 1250321 /
18 maja

3 Bed House w super lokalizacji na Feltham

£369.23Na tydzień
Londyn Pd.-Zach.
TW14 9NE FELTHAM
Mam do wynajęcia
Dom, mieszkanie - 3 sypialnie
Dostępne od: 8 czerwca
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham 3 Bed House w super lokalizacji na Feltham

Treść ogłoszenia


Wynajme dom: 3 sypialnie, 1 lazienka + 1 toaleta i przestronny salon. W super lokalizacji na Feltham. Wysoki standard. Pow. 100 m.kw.

Opis nieruchomości:

    Patio
    Wbudowane szafy
    Utrzymany przez cały czas
    Fantastyczna lokalizacja
    Otwarty plan kuchni

 

Przestronny dom z patio, z trzema sypialniami w wygodnie położonej Alei Południowej na Feltham. Obiekt uzupełnia duża otwarta kuchnia z jadalnią oraz salon z nowoczesnymi drewnianymi meblami z dużym schowkiem i toaletą na parterze. W salonie znajdują się drzwi balkonowe prowadzące do pięknego, brukowanego ogrodu tylnego, który jest łatwy do utrzymania. Na pierwszym piętrze masz dostęp do dużego pokoju jednoosobowego z miejscem na szafy, dużej drugiej sypialni z podwójnym łóżkiem, głównej sypialni z wbudowanymi szafami i głównej rodzinnej łazienki składającej się z trzech elementów. Obiekt jest ładnie urządzony i dobrze utrzymany.


Southern Avenue znajduje się w fantastycznej lokalizacji, zaledwie o rzut kamieniem od centrum Feltham, co zapewnia dostęp do sklepów, przystanków autobusowych 24-godzinnych i stacji kolejowej Feltham, można dostać się do Waterloo w ok. 20 minut szybkim pociągiem. Ze względu na wielkość domu i przede wszystkim super lokalizację złap okazje, póki możesz!

Reklama

Kontakt


Anna
+44 7810402Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)6
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama