Menu

Meghan Markle's dad Thomas warns her and Harry to 'stop whining' during coronavirus pandemic

Meghan Markle's dad Thomas warns her and Harry to 'stop whining' during coronavirus pandemic
Zdaniem brytyjskich mediów, książka będzie gwoździem do trumny w relacjach Sussexów z rodziną królewską. (Fot.PAP/EPA)
The Duchess' estranged father has given her and husband Harry a word of warning. Meghan Markle's father Thomas has spoken out about hers and Prince Harry's apparent 'whining' during lockdown and has warned the pair they need to stop.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Najnowsza wypowiedź Thomasa Markle’a to jego reakcja na komentarze po lekturze fragmentu "Finding Freedom" - biografii Meghan i Harry'ego napisanej przez Omida Scobie i Carolyn Durant, dziennikarzy zaprzyjaźnionych z byłą książęcą parą.

Zdaniem brytyjskich mediów, książka będzie gwoździem do trumny w relacjach Sussexów z rodziną królewską. Nie oszczędzono w niej też ojca Meghan, który od początku robił wokół siebie więcej zamieszania niż jego córka.

W biografii pary wypowiadają się świadkowie, którzy wyraźnie trzymają stronę Meghan. Twierdzą, że przyszła księżna błagała ojca, by przyjechał na jej ślub, on jednak wolał zrobić dramę w mediach i udawać pokrzywdzonego.

Thomas Markle, któremu już doniesiono o tych rewelacjach, odpowiedział córce w swoim stylu – na łamach tabloidu "The Sun". "To najgorszy możliwy czas na jęczenie" - stwierdził, nawiązując do pandemii koronawirusa i związanych z nią z problemów, po czym dodał: "Kocham moją córkę, ale nie mogę patrzeć na to, co się z nią stało". 

Czytaj więcej:

Problemy z fundacją Harry'ego i Meghan. Urząd odrzucił wniosek

Meghan i Harry odcinają się od książki na ich temat

Harry i Meghan "stracili szansę" na powrót do królewskiego życia

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 14.04.2021
  GBP 5.2513 złEUR 4.5552 złUSD 3.8065 złCHF 4.1413 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement