Menu

Mourinho: Either I have grown up or the goal is too low

Mourinho: Either I have grown up or the goal is too low
Mourinho dostrzeże na boisku wszystko! (Fot. Getty Images)
1.76 m Jose Mourinho felt taller than usual in Skopje. All thanks to the height of the goal at Proeski Arena, where his Tottenham Hotspur defeated Skendija Tetowo 3: 1 yesterday and advanced to the decisive qualifying round of the Europa League.
Advertisement
News available in Polish

"Już myślałem, że urosłem, ale szybko zdałem sobie sprawę, że to bramka jest o pięć centymetrów za niska" - napisał w mediach społecznościowych portugalski szkoleniowiec "Kogutów", umieszczając zdjęcie z wyciągniętą w kierunku poprzeczki ręką.

"The Special One" odniósł się do sprawy również na konferencji prasowej po meczu.

"Śmieszna sytuacja, bo po rozgrzewce obaj moi bramkarze Joe Hart (1,96 m) i Hugo Lloris (1,88 m) powiedzieli, że poprzeczka jest za nisko. Później sam poszedłem na boisko, stanąłem na linii i... przekonałem się, że mają rację. Całe życie jestem związany z futbolem i wiem, ile mi brakuje do poprzeczki, gdy podniosę rękę do góry" - zaznaczył Mourinho.

Tottenham wygrał mecz 3:1. (Fot. Getty Images)

Sprawą zajął się delegat UEFA i przyznał rację przedstawicielom angielskiego zespołu. Co ciekawe, mecz został przeniesiony na reprezentacyjny obiekt Macedonii z Tetowa, gdyż tamtejszy stadion... nie spełnia wymogów UEFA.

Mimo kontrowersji wokół wysokości bramki "Koguty" wygrały 3:1 i 1 października powalczą, tym razem na własnym stadionie, z izraelskim Maccabi Hajfa o awans do fazy grupowej Ligi Europy.

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 20.10.2020
  GBP 5.045 złEUR 4.587 złUSD 3.893 złCHF 4.281 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement