Menu

Mo Farah joins 'I'm a Celeb 2020' for massive fee

Mo Farah joins 'I'm a Celeb 2020' for massive fee
37-letni Farah ma być największą gwiazdą programu. (Fot. Getty Images)
Multiple Olympic gold-medallist and British icon Sir Mo Farah is reportedly set to be a campmate on I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!. According to The Sun, the long-distance runner is set to be paid a fee of around £300,000 which could make him the best-paid star on this year’s series.
Advertisement
News available in Polish

Survivalowy serial "I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!", którego pierwsza edycja została wyprodukowana w 2002 r. do czasu wybuchu pandemii kręcony był w australijskiej dżungli. Obecna edycja zostanie nagrana w walijskim zamku Gwrych.

Celebryci biorący udział w programie - gwiazdy telewizji, filmu, kultury czy sportu - są skoszarowani w specjalnie przygotowanym obozie w dość ekstremalnych warunkach. Dodatkowo czekają na nich wyzwania związane m.in. z wykonaniem ciężkich prób fizycznych czy zjedzeniem nietypowych "przysmaków", jak owady czy części ciała zwierząt.

O tym, kto odpada z kolejnego programu decydują widzowie wysyłając SMS-y. Zwycięzca otrzymuje tytuł "Królowej lub Króla dżungli". Część wpływów z SMS-ów trafia do wybranych przez gwiazdy instytucji charytatywnych.

Nowa edycja, która będzie realizowana w XIX-wiecznym zamku Gwrych w północnej Walii, jest na razie owiana tajemnicą. 37-letni Farah ma być największą gwiazdą programu.

Farah złote medale olimpijskie zdobył w Londynie (2012) i Rio de Janeiro (2016) na dystansach 5 000 i 10 000 m. Jego celem w igrzyskach w Tokio przeniesionych o rok ma być kolejny tytuł na dystansie 10 000 m. Na początku października biegacz wystąpił jako pacemaker w maratonie w Londynie, który został przeniesiony z 26 kwietnia na termin jesienny. 

Czytaj więcej:

Mo Farah wybrał dystans, na którym pobiegnie w Tokio

Mo Farah: Przełożenie igrzysk może mi pomóc

Maraton w Londynie: Mo Farah w roli "zająca"

Maraton w Londynie: Okrojona, ale doborowa stawka

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 30.11.2020
  GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement