Menu

Meghan Markle's father claims that his daughter and son-in-law are hurting their own children

Meghan Markle's father claims that his daughter and son-in-law are hurting their own children
Thomas Markle ponownie pojawił się w programie śniadaniowym. (Fot. Twitter/@sunriseon7)
Thomas Markle does not let himself be forgotten. He gave another controversial interview. He stated that the descendants of the Duke and Duchess of Sussex, two-year-old Archie and three-month-old Lilibet, are cut off from contact with their grandparents, thus harming them.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Występując w australijskim programie porannym "Sunrise", 77-letni tata Meghan, stwierdził, że pozbawianie Archiego i Lilibet możliwości spotykania się z najbliższą rodziną jest dla dzieci niesprawiedliwe. Z przebiegu rozmowy wynika jednak, że najbardziej uwiera go fakt, iż bezpośredni dostęp do wnuków ma matka Meghan - Doria Ragland (ona i Thomas rozwiedli się osiem lat po narodzinach Meghan).

Thomas Markle uważa, że Sussexowie "wypaczają historię rodzinną", w której nie ma miejsca dla tych członków rodziny, którzy zaszli im za skórę. Jego zdaniem, Harry i Meghan oszukują też dzieci, że kiedyś wszyscy wrócą z USA do Anglii. Na koniec były dyrektor oświetlenia w Hollywood wyjawił, że otrzymał wiele ofert od prawników, którzy chcą za darmo dochodzić jego praw do widywania wnuków. Nie zamierza jednak podejmować kroków prawnych, ponieważ – jak się wyraził - nie chce wykorzystywać swoich wnuków jako "pionków w grze".

Jak oceniają media, na liście "wykluczonych dziadków" Thomas Markle dzieli miejsce z księciem Karolem i Elżbietą II. Przy czym, o ile rodzina królewska – zdaniem Sussexów – zawiniła m.in. tym, że nie udzieliła wsparcia Meghan, gdy ta przeżywała załamanie psychiczne na dworze królewskim, to Thomas popadł w niełaskę córki, sprzedając mediom intymne informacje o niej w okresie, gdy związała się z księciem.

Książę Harry i Meghan Markle w marcu zeszłego roku zrzekli się statusu starszych członków rodziny królewskiej. Obecnie wraz z dziećmi rezydują w Stanach Zjednoczonych. Zajmują wartą 11 milionów funtów rezydencję w Montecito (Santa Barbara). Od przenosin do Kalifornii Harry dwukrotnie odwiedzał Wielką Brytanię, przybywając na pogrzeb swojego dziadka księcia Filipa oraz na odsłonięcie pomnika ku czci matki – Diany.

Według doniesień prasy, Sussexowie mogą wkrótce odwiedzić ponownie Wielką Brytanią, aby ochrzcić Lilibet na zamku w Windzorze.

Czytaj więcej:

Meghan i Harry poprosili królową o spotkanie. Chcą jej pokazać Lilibet

Książę Harry i Meghan Markle wśród 100 najbardziej wpływowych osób na świecie

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 20.10.2021
  GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement