Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

LeBron James confirms he was vaccinated for Covid

LeBron James confirms he was vaccinated for Covid
Jeszcze niedawno jeden z największych gwiazdorów ligi podkreślał, że jest "sceptyczny wobec szczepionki". (Fot. Harry How/Getty Images)
NBA superstar LeBron James confirmed Tuesday he received the Covid-19 vaccine, months after being initially skeptical of it.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Nie chciał jednak komentować oporu innych ludzi, w tym zawodników NBA, przed przyjęciem szczepionki. "Nie będę mówił innym ludziom, co mają robić, ani ich oceniał. Mówię tylko za siebie" - dodał.

Pod koniec ostatniego sezonu reprezentant Niemiec Dennis Schroeder przekazał dziennikarzom, że w zespole Lakers tylko on i James nie zostali jeszcze zaszczepieni, a jeden z największych gwiazdorów ligi podkreślał, że jest "sceptyczny wobec szczepionki".

28-letni Schroeder przeniósł się latem do Boston Celtics, ale nie wiadomo, czy zdecydował się na szczepienie przeciw Covid-19.

Trzy tygodnie przed rozpoczęciem sezonu 2021/22 ligi NBA w USA nie milknie dyskusji na temat obowiązku szczepień. Dotyczy on sędziów, działaczy i trenerów, ale nie zawodników, który związek zawodowy był przeciwny narzuceniu takiej konieczności. Według władz ligi, 90 procent graczy przyjęło jednak szczepionkę.

Czytaj więcej:

Choć od 20 lat żyje w jaskini, zaszczepił się przeciwko Covid-19

Nie zaszczepił się i trafił do szpitala z Covid-19. Teraz przeprasza lekarzy

Andy Murray apeluje do innych tenisistów. Chodzi o szczepienia

Czołowy tenisista jednak się zaszczepi. "Żebym mógł chodzić do sklepów"

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 24.03.2023
  GBP 5.3417 złEUR 4.6911 złUSD 4.3742 złCHF 4.7623 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement