Menu

Embolo was escaping from police through a roof window. He will pay a fine of 200,000 euro

Embolo was escaping from police through a roof window. He will pay a fine of 200,000 euro
Embolo wykazał się kompletną nieodpowiedzialnością, dlatego zapłaci surową karę... (Fot. Getty Images)
An evening by the lake in a large company cost the footballer of Borussia Moenchengladbach Brel Embolo 200 thousand. euro. Such a penalty was imposed by the club on the Swiss representative for participating in an event from which he escaped from the police through a window in the roof.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

W ubiegłotygodniowej imprezie nad jeziorem Baldeney w Essen uczestniczyły - według niemieckich mediów - 23 osoby, w tym ośmiu mężczyzn i 15 kobiet. Wszyscy byli bez maseczek, czym naruszyli ograniczenia pandemiczne.

Reprezentant Szwajcarii, urodzony w stolicy Kamerunu Juande, został "odnaleziony" przez policję w mieszkaniu sąsiadujacym z miejscem, w którym odbywała się impreza. Służby wezwane zostały przez sąsiadów, którzy skarżyli się na głośną muzykę i zabawę.

Piłkarz zaprzeczał obecności w klubie-restauracji i twierdził, że w tym czasie oglądał koszykówkę w telewizji. Policja przedstawiła przebieg wydarzeń, a klub uznał, że jej wersja jest prawdziwa i nałożył na piłkarza grzywnę.

"To, co zrobił Breel, było złe i nieodpowiednie. Naruszył przepisy obowiązujące wszystkich mieszkańców i dlatego został ukarany i to w taki sposób, by była to dla niego dotkliwa, czytelna kara" - stwierdził w rozmowie z niemiecką agencją SID dyrektor sportowy Borussii Max Eberle. 

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 18.06.2021
  GBP 5.3015 złEUR 4.5503 złUSD 3.8198 złCHF 4.1580 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement