Cristiano Ronaldo sees red as Al Nassr exit Saudi Super Cup

Niepocieszony Cristiano schodzi z boiska podczas wczorajszego meczu... (Fot. Getty Images)
Al Nassr captain Cristiano Ronaldo was sent off late on as his side lost 2-1 to city rivals Al Hilal in their Saudi Super Cup semifinal after a heated clash in Abu Dhabi on Monday.

Ronaldo otrzymał ją w 86. minucie za uderzenie łokciem przeciwnika. Pod koniec pierwszej połowy został ukarany żółtą za niesportowe zachowanie.

39-letni Portugalczyk występuje w Arabii Saudyjskiej od początku 2023 roku.

Bramki dla Al-Hilal zdobyli Salem Al-Dawsari w 62. minucie oraz Brazylijczyk Malcom w 72. Honorowego gola dla Al-Nassr strzelił w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry Senegalczyk Sadio Mane.

W czwartkowym finale Superpucharu Arabii Saudyjskiej Al-Hilal zmierzy się z Al-Ittihad, który pokonał zespół Al-Wehda również 2:1. Jedną z bramek dla zwycięzców zdobył francuski gwiazdor Karim Benzema.